Розсилка


Наші партнери

Новини

Мультимедійний тренінг для журналістів від фундації Thomson Reuters

31.05.2010
З 6 по 10 вересня 2010 року в Лондоні, Великобританія, відбудеться журналістський тренінг-курс, присвячений застосуванню новітніх мультимедійних засобів з метою знаходження, обробки та презентації новинних матеріалів, а також політиці захисту особистості та інформації від негативних факторів впливу електронного середовища. Тренінг-курс є ініціативою фундації Thomson Reuters.

Стипендії для навчання на докторських програмах в Копенгагенському університеті

31.05.2010
Факультет гуманітарних наук Копенгагенського університету (Копенгаген, Данія) надає 19 стипендій для навчання на докторських програмах починаючи з 1 лютого 2011 року. Тривалість навчання на програмі – три роки. Приймаються заявки на навчання на таких докторських програмах: археологія, етнологія та давня історія; кросс-культурні та регіональні студії; культурологія, літературознавство, мистецтвознавство; педагогіка; мовознавство та лінгвістика; медіа та масові комунікації; філософія; перекладацькі та міграційні студії.
Контекст: Данія

Літня школа "Ширша Європа та нові сусіди ЄС" в Італії

28.05.2010
З 5 по 18 вересня 2010 року в Сервії, Італія, відбудеться 16 літня школа «Поза межами Європи. Ширша Європа та нові сусіди» («Beyond Enlargement. The Wider Europe and the New Neighborhood»). Школа є проектом Центральноєвропейської ініціативи (Central European Initiative) і присвячена вивченню всіх питань, пов’язаних із європейською інтеграцією країн, котрі межують з Європейським Союзом (Східна та Південно-Східна Європа). Метою літньої школи є надання студентам країн Східної та Південно-Східної Європи якнайбільше різноманітної інформації про демократичний розвиток, права людини, питання миру та безпеки, європейську інтеграцію, економіку, що базується на нових технологіях, а також про принципи політики сусідства ЄС. Для студентів у тому числі з України передбачені стипендії, котрі покривають навчання у літній школі, проживання та харчування, а також навчальні матеріали та доступ до Інтернету.
 
Контекст: Італія

Літня школа «Ризики та безпека у глобалізованому світі» в Бухаресті, Румунія

28.05.2010
До 31 травня 2010 року (для отримання повних стипендій) та до 15 червня (для отримання часткових стипендій) Економічний університет в Бухаресті, Румунія, приймає заявки на участь у літній школі університету під назвою «Ризики та безпека у глобалізованому світі». Літня школа проходитиме з 8 по 22 серпня 2010 року на базі Економічного університету в Бухаресті і пропонуватиме своїм слухачам курси з теорії ризику та безпеки, національної безпеки та оборони, соціальної безпеки, захисту цивільних інфраструктур, енергетичної безпеки, оцінки ризиків в охороні довкілля, інформаційної безпеки та фінансової безпеки.  
Інші матеріали за темою:

У Києві відбудеться літня школа з євроінтеграції

25.05.2010
Щорічно, починаючи з 1992 року, Альпбахська літня школа з питань європейської інтеграції (Alpbach Summer School on European Integration, ASSEI) пропонує компактнийкомплексний курс з права та політики Європейського Союзу. Цього року літня школа проходитиме в Києві на базі Національного Університету «Києво-Могилянська академія» з 29 червня по 9 липня 2010 року. Метою цьогорічної Альпбахської літньої школи є поглиблення розуміння учасників основних документальних напрацювань Європейського Союзу та культивування навичок, необхідних для аналізу соціально-економічних та законодавчих аспектів європейської інтеграції. Дедлайн подання документів - 31 травня 2010 року.

Можливості стажування для майбутніх журналістів

25.05.2010
Громадська організація «Лабораторія досліджень ТЦК»  запрошує студентів – майбутніх журналістів або молодих людей, які мають хист до журналістської справи - пройти стажування або практику з підготовки та видання інформаційних бюлетенів для сільських громад. У межах Проекту «Залучення громадськості до процесу планування території сільської громади» на території чотирьох сільських рад впроваджуються заходи із залучення громадян до процесу розробки містобудівної документації. Програма стажування включає в себе підготовку інформаційних бюлетенів, що висвітлюватимуть події в громадах-учасницях Проекту. Бюлетень виходитиме українською мовою і матиме по три виходи в кожній з громад-учасниць Проекту. Видання буде інформувати населення про перебіг планування територій, результати громадського обговорення та  події, що відбуваються в межах Проекту. Для участі у стажуванні потрібно надіслати своє резюме та мотиваційний лист на електронну адресу: taranets@ccc.kiev.ua. Кінцевий термін подачі заявок - 31 травня 2010 року.
Інші матеріали за темою:

Навчання на PhD-програмі з політології у Відні

25.05.2010
Інститут післядипломних студій у Відні, Австрія, надає вісім стипендій на навчання на докторській програмі «Багаторівнева європейська політика». Навчання на програмі розпочинається 1 жовтня 2010 року і триває три роки. Передбачається, що впродовж цього часу докторант братиме участь у методологічних, фахових та міждисциплінарних семінарах, а також готуватиме власну дослідницьку роботу. Програма пропонує вісім повних стипендій для кандидатів, відібраних на конкурсній основі (850 євро на місяць без сплати податку), а також пошук альтернативного фінансування для ще кількох кандидатів, зарахованих на програму. Кінцевий термін подання документів – 31 травня 2010 року
Контекст: Австрія
|<  <<  1  2  3  4  5  >>  >|
Всі права застережено
Розробка і дизайн AIStudio

Проект виконує Центр міжкультурної комунікації НаУКМА та ГО Молодіжний гуманітарний центр за підтримки Міжнародного фонду Відродження, Національного університету Києво-Могилянська академія та Представництва Європейського Союзу в Україні:

Представництво Європейського Союзу в Україні

 

 


Використання матеріалів сайту можливе тільки за умов посилання на джерело

Міжнародний Фонд "Відродження" Національний університет "Києво-Могилянська академія"